Valmiera – iespēju pilsēta sportistiem! Florbola klubs “Valmiera”, rūpējoties par saviem spēlētājiem, to vispusēju attīstību un nākotnes perspektīvām, sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu nodrošina florbolistiem budžeta vietas augstākās izglītības iegūšanai gan bakalaura, gan maģistra studiju programmās.

Spēlējot FBK “Valmiera” sistēmā, pie nosacījuma, ka students ir sekmīgs visos priekšmetos, tiek nodrošinātas septiņas budžeta vietas Vidzemes Augstskolā. Šogad sadarbība ir paplašināta, piedāvājot spēlētājiem iegūt arī maģistra grādu!

Vidzemes Augstskola piedāvā kluba spēlētājiem bezmaksas studiju iespējas koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās. Piecas budžeta vietas Inženierzinātņu fakultātes koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās:

- Koka ēku celtniecība un ekobūve (koledža),

- Mehatronika (koledža un bakalaurs),

- Informācijas tehnoloģijas (koledža un bakalaurs),

- Kiberdrošības inženierija (maģistrs),

- Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas (maģistrs).

Divas budžeta vietas Sabiedrības zinātņu fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās:

- Komunikācija un sabiedriskās attiecības (bakalaurs),

- Mediju studijas un žurnālistika (bakalaurs),

- Biznesa vadība (bakalaurs),

- Tūrisma organizācija un vadība (bakalaurs),

- Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība (maģistrs),

- Mediju un informācijas pratība (maģistrs),

- Tūrisma stratēģiskā vadība (maģistrs),

- Biznesa vides vadība (maģistrs).

Vairāk informācijas par studiju programmām: www.va.lv

Ja esi ieinteresēts pievienoties FBK “Valmiera”, sazinies ar komandas menedžeri Sandi Kārkliņu, zvanot +371 29479071 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 Uzzini vairāk par studiju iespējām un pieteikšanos caur FBK “Valmiera”, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 28247515.

Pievienojies MĀJASLAPA