2019/2020 gada sezona arī florbolā, tāpat kā citos sporta veidos, pārtrūka nenoslēgusies - Covid-19 pandēmijas dēļ pārtraukti visi turnīri, nenonākot līdz medaļu sadalīšanai. FBK “Valmiera” virslīgas komandai sezona pārtrūka pašā cīņas karstumā, gatavojoties 5.spēlei par iekļūšanu nākamajā izslēgšanas spēļu kārtā.

 Valmieras florbola kluba prezidenta Arta Jansona vēstījums pēc sezonas pārtrūkšanas: “Šī florbola sezona valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ visām Valmieras Florbola kluba komandām ir beigusies neierasti, bez labāko noskaidrošanas turnīra tabulās. Tomēr spēlētāju ieguldītais darbs treniņu procesā nekur nepazudīs, tas palīdzēs labāk sagatavoties nākamajām florbola sezonām, nākamajiem lielajiem izaicinājumiem dzīvē un sportā!

Vēlos pateikt paldies visiem kluba spēlētājiem, kuri mums ir jau krietni virs simta, par paveikto šīs sezonas laikā! Paldies komandu treneriem, kluba personālam! Paldies audzēkņu vecākiem, kuri aktīvi iesaistās kluba ikdienas dzīvē, paldies “lielās” komandas faniem par atbalstu šajā sezonā!

Jebkurās sporta spēlēs spēks ir komandā - tās saliedētībā, tās gatavībā sasniegt augstus mērķus, atbalstot un uzmundrinot vienam otru, treneru un asistentu kolektīvu, grūtākā brīdī! Tas ir arī Valmieras florbola kluba komandu lielais dzinējspēks!

Pašlaik, kamēr valstī ir spēkā pulcēšanās ierobežojumi, aicinu komandu trenerus saviem spēlētājiem izstrādāt individuālus treniņu plānus, savukārt spēlētājiem ievietot savu treniņu foto vai video un sasniegtos rezultātus sociālajos tīklos, aicinot pārējos sekot jūsu piemēram.

Paldies par sezonu!”

Sportisko panākumu redzamā daļa ir spēles, spēlētāji un komandas sasniegumi laukumā, bet tikpat svarīga ir mazāk redzamā daļa – cilvēki, kuri atbalsta komandu visdažādākajos veidos.

Florbola kluba menedžeris Sandis Kārkliņš pateicas par aizvadīto sezonu ikvienam, kurš bija tieši vai netieši iesaistīts komandas darbā: “ Liels paldies visiem sportistiem, treneriem, faniem un atbalstītājiem par šo smago, bet pozitīvo sezonu, kurā mums gāja kā pa kalniem, bet es ticēju un joprojām ticu, ka mēs visi kopā varējām un varam sasniegt to mērķi, uz kuru gājām. Kā nu tagad ir un kā būtu, ja būtu, tas lai paliek...

Liels paldies Kluba Prezidentam Artim Jansonam par cīnīšanos par florbola pastāvēšanu Valmierā un visu, kas panākts. Paldies treneriem - Aigaram, Ilvaram, Jānim, Laurai - un mūsu mediju meitenei Leldei. Protams, īpašs paldies komandas līdzjutējiem un Zanei, kura visus spēja nokoordinēt. Paldies Vidzemes Olimpiskajam centram un Valmieras pilsētas pašvaldībai par ticēšanu mūsu spēkiem. Paldies mūsu atbalstītājiem no “Sportland”, īpaši Kasparam Ozoliņam un Edgaram Miezītim, un no “SportaPunkts”, īpaši Tamāra Robežniecei.

Paldies ikvienam, kurš pielika savu artavu šajā raibajā sezonā! Lai visiem labas domas, veselība un ejam uz jauniem izaicinājumiem! ’’

PALDIES no visas plašās FBK “Valmiera” saimes par kopābūšanu 2019/2020 sezonā. Uz tikšanos!

Tveršana