Sērija starp "Lekringu" un "Valmieru" sākās pirms nedēļās Cēsīs, turklāt sensacionāli, jo jau pirmajā mačā valmierieši, kuri izslēgšanas spēlēs iekļuva kā caur adatas aci, pieveica regulārā turnīra uzvarētājus ar 7:5. Arī otrajā spēlē Valmieras komanda bija ļoti tuvu panākumam, bet cēsnieki pēdējā periodā fantastiski atspēlējās, bet pēc tam ar 5:4 triumfēja "bullīšos".

Piektdien Valmierā notikušās ceturtdaļfināla sērijas trešās spēles rezultātu 6.minūtē ar precīzu metienu atklāja cēsnieks Kaspars Lisovskis (1:0), tā noslēdzās pirmais periods. 28.minūtē Krišs Treimanis panāca jau 2:0, bet līdz otrajam pārtraukumam valmierieši Lauris Alvis Stiprais un Matīss Salmiņš atjaunoja neizšķirtu – 2:2. Pēdējā perioda pirmajās 12 minūtēs viesi guva četrus bezatbildes vārtus (6:2) un cīņas liktenis praktiski bija izšķirts. Galarezultātā "Lekrings" svinēja uzvaru ar 7:3, bet sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām pirmo reizi izvirzījās vadībā – 2:1.

Svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā valmierieši savus pretiniekus pieveica ar 8:4, uzvarētāju labā 6 (3+3) punktus guva Mārtiņš Broks. ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "Valmiera" un "Lekrings" (Cēsis) jau atkal ir neizšķirts – 2:2.

Cīņas turpināsies:
Piektdien, 13.martā plkst. 20:30 Cēsīs
Svētdien, 15.martā plkst. 17:00 Valmierā

Un tālāk jau redzēsim, vai būs nepieciešama 7.spēle. Tiekamies cīņās par pusfinālu! 💪