Pirmās divas play-off cīņas aizvadītas Cēsīs, kur pirmajā spēlē uzvara Valmierai, bet otrās spēles laurus plūca mājinieki. Pēc pirmās nedēļas nogales cīnoties par iekļūšanu pusfinālā, sērijā līdzsvars - 1:1.

uzvara 1 zaudējums 2 01

Pirmajā spēlē pagāja tikai septiņas minūtes, kad pēc Krišjāņa Tiltiņa un Emīla Dzalba precīzajiem raidījumiem vadībā ar 2:0 izvirzījās cēsnieki. Valmieras florbolisti gan nepalika atbildi parādā – vēl līdz pirmajam pārtraukumam pa bumbiņai mājinieku vārtos iemeta Mārtiņš Broks un Daniels Urbanovičs, atjaunojot neizšķirtu (2:2). Otrās trešdaļas laikā vienu vārtu pārsvaru jau ieguva viesi – 4:3. 54.minūtē valmierieši pat panāca 7:4, bet galarezultātā FBK "Valmiera" svinēja panākumu ar divu vārtu pārsvaru – 7:5.

IMG 3046

Arī otrajā spēlē Valmieras florbolisti bija ļoti tuvu panākumam. Pirmajā periodā valmierietis Mārtiņš Broks guva divus bezatbildes vārtus (2:0), bet otrajā trešdaļā viņš panāca jau 3:0. Pēdējā perioda sākumā uzbrukumā izcēlās arī Ričards Eglītis – 4:0. Tomēr cēsniekiem izdevās izglābties – pamatlaika pēdējo 12 minūšu laikā pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Kevins Šmits, Toms Rīsmanis, Jorens Malkavs un Emīls Dzalbs, atjaunojot neizšķirtu – 4:4. Pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienu sērijā Cēsu komandas vārtsargs Markuss Plūdums atvairīja visus piecus valmieriešu "bullīšus", tāpēc "Lekringa" uzvarai pietika ar Krišjāņa Tiltiņa vārtu guvumu – 5:4.