Par astoto komandu, kura kvalificējusies ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēm kļuvusi FBK "Valmiera" kas savā laukumā tikai pēcspēles metienos ar 7:6 pārspēja pašreizējo vicečempioni "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka". Par mača varoni valmieriešu rindās kļuva vārtsargs Sandis Venevics, kurš atvairīja visus pretinieku pēcspēles metienus.

o 1dqeufipr2fj1vt7ofn1ejf9rm4l

"Valmierai", lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, vajadzēja tikai uzvaru. Tiesa, pretiniecēs bija pašreizējā vicečempiones titula īpašniece "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", kam regulārā turnīra pirmā apļa mačā viesos valmierieši zaudēja ar 7:2. Atbildes spēles rezultātu 5.minūtē atklāja ulbrokietis Lauris Zaicevs (1:0), bet līdz pirmā perioda beigām vadībā ar 3:1 izvirzījās Valmieras komanda, kuras labā pa golam iemeta Mārtiņš Broks, Ralfs Matīss Balodis un Māris Riekstiņš. Otrās trešdaļas laikā viesi rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (3:4), bet 10 minūtes pirms pamatlaika beigām jau izvirzījās vadībā ar 5:4. Pamatlaiks gan noslēdzās neizšķirti (6:6), rezultāts nemainījās arī pagarinājumā. Uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā, kurā veiksmīgāk darbojās mājinieki – vārtsargs Sandis Venevics atvairīja visus pretinieku metienus, bet Valmieras komandas labā pa golam iemeta Aigars Belasovs un Matīss Salmiņš. FBK "Valmiera" uzvarēja ar 7:6.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Sandis Venevics, kurš spēles laikā atvairīja 31 no 37 pretinieku metieniem. Viņa komandas biedram Pāvelam Semjonovam 2 (1+1) punkti, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm izdarīja Ričards Eglītis un Matīss Salmiņš. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina divu vārtu autoru Lauri Zaicevu. 2 (1+1) punkti Kasparam Šķēlam. Pateicoties labākai gūto un ielaisto vārtu attiecībai, 8.vietu regulārajā turnīrā ieguva un izslēgšanas spēlēm kvalificējās "Valmiera", kas ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar Cēsu "Lekringu". "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" finišēja 2.vietā un izslēgšanas spēlēs tās pretiniece būs Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis".