Sestdien, 8.februārī valmierieši Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis", kam regulārā turnīra pirmā apļa mačos viesos bija zaudējuši ar 5:7. Spēles rezultātu 3.minūtē atklāja Valmieras komandas leģionārs Pāvels Semjonovs, bet 10.minūtē sekoja liepājnieku atbilde – 1:1, neizšķirtu atjaunoja Arvis Aniņš. Pēc pirmā perioda vienu vārtu pārsvars tomēr jau atkal bija laukuma saimniekiem – 3:2. Otrās trešdaļas laikā "Valmiera" guva trīs bezatbildes vārtus, iegūsto vērā ņemamu handikapu – 6:2. Pēdējā perioda vidū mājiniekiem bija pat piecu vārtu pārsvars (9:4). Atlikušajā laikā "Kurši/Ekovalis" uzsāka izmisīgu pakaļdzīšanos, pat guva trīs vārtus brīdī, kad pašu vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr atņemt valmieriešiem kaut punktu viesiem šoreiz neizdevās. Uzvaru ar 10:8 nosargāja FBK "Valmiera". 

Sētdien, 9.februārī valmierieši viesos ar 10:5 pārspēja "Ogres Vilkus". Kad "Ogres  Vilki" regulārā turnīra pirmā riņķa spēlē viesojās pie valmieriešiem, cīņa bija gana sīva, tomēr uzvaru ar 10:5 svinēja "Valmiera". Atbildes spēlē, kas notika ogrēniešu laukumā, rezultātu 4.minūtē atklāja mājinieki Kārļa Barona personā – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam vadībā jau izvirzījās viesi, kuru labā pa golam iemeta Gatis Liepiņš un Mārtiņš Kājiņš – 2:1. Izšķirošo pārsvaru Valmieras florbolisti ieguva otrās trešdaļas laikā, pēc kuras rezultāts jau bija 9:3. Pēdējās 20 minūtes nedaudz veiksmīgāk aizvadīja Ogres komanda, tomēr galarezultātā pārliecinošu uzvaru un atkal ar 10:5 guva FBK "Valmiera".

"Valmierai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 28 punkti un 9.vieta, bet no 8.vietas valmierieši šobrīd atpaliek vairs tikai par trim punktiem. "Ogres Vilki" ar pieciem punktiem joprojām ieņem 11.vietu.

o 1dqeufipq1v394e71e3n1g1lnnb36