2019.gada izskaņa izvērtusies pavisam neveiksmīga FBK "Valmiera" virslīgas komandai, kas trīs aizvadītajās izbraukuma spēlēs piedzīvojusi 3 zaudējumus un gadu noslēdz, atrodoties turnīra tabulas 9.pozīcijā.

o 1dleb09tg1c3u1rjelhi1ihm1sve2c

Pēc tās, komanda devās izbraukumā pie virslīgas debitantes, kur ar 10:7 atzina "Irlava/Avant" pārākumu.

Virslīgas debitante "Irlava/Avant", kas problēmas spēj sagādāt jebkurai līdervienībai, savā laukumā uzņēma ambiciozo "Valmieru". Nebija pagājušas ne pilnas septiņas minūtes, kad viesi atradās it kā pārliecinošā vadībā ar 4:0, pa golam mājinieku vārtos iemeta Gatis Liepiņš un Ralfs Matīss Balodis, bet Ričards Eglītis pat divus. 8.minūtē noraidījumu uz piecām minūtēm nopelnīja tas pats Eglītis, bet to savukārt perfekti izmantoja laukuma saimnieki, nepilnas pusotras minūtes laikā četras reizes realizēdami savu skaitlisko vairākumu – 4:4. Pa golam Valmieras komandas vārtos iemeta Kristaps Kazlovskis, Ričards Gruziņš, Renārs Austrums un Toms Zālmanis. Pēc pirmā perioda vadībā ar 5:4 gan atradās valmierieši, bet pēc otrās trešdaļas vienu vārtu pārsvars bija irlavniekiem – 8:7. Pēdējā trešdaļā "Irlava/Avant" guva vēl divus vārtus un varēja svinēt uzvaru ar 10:7.

Gada pēdējā spēlē FBK "Valmiera" neizdevās īstenot iecerēto un atspēlēties Lielvārdei.

"Lielvārde/Fat Pipe" un FBK "Valmiera" šajā sezonā jau reiz bija tikušās – pirmā apļa spēlē, kas norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā, uzvaru ar 9:8 svinēja valmierieši. Otrās spēles pirmie divi periodi rādīja, ka lielvārdieši ļoti grib revanšēties, jo katrā no tiem viņi guva pa četriem bezatbildes vārtiem, panākot iespaidīgu pārākumu – 8:0. Rezultatīvākais laukuma saimnieku rindās jau tobrīd bija Juris Sandis Jēgers ar 3 (2+1) punktiem. Lai arī nevienam nelikās reāli, ka viesi varētu cerēt uz atspēlēšanos, valmierieši pēdējā periodā guva sešus vārtus pēc kārtas, panākot 6:8. Pa diviem goliem laukuma saimnieku vārtos iemeta Mārtiņš Broks un Lauris Alvis Stiprais. Tomēr punktu šai cīņai pielika lielvārdieši – desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Niks Blumfelds realizēja soda metienu, līdz ar to "Lielvārde/Fat Pipe" varēja svinēt revanšu un uzvaru ar 9:6.

Nākamo, 2020.gadu FBK ''Valmiera'' cer iesākt veiksmīgāk, labojot savas kļūdas, kad 3.janvārī savā laukumā plkst. 20:15 tiks uzņemts ''Lekrings''.