Nedēļas nogalē FBK “Valmiera” aizvadīja pēdējās spēles 2017.gadā. Gan savā laukumā, gan izbraukumā izdevies izcīnīt uzvaras, gadu noslēdzot ar pozitīvu bilanci – 10 uzvaras 16 aizvadītajās spēlēs un 4.vieta turnīra tabulā.

rsz val par 75

Sestdien, 16.decembrī FBK "Valmiera" savā laukumā uzņēma Stalbes "Pārgauju", ko pārspēja pēcspēles metienos ar 6:5, revanšējoties par pirms nedēļas piedzīvoto zaudējumu. Izšķirošais bullītis valmieriešu spēlējošā trenera Aigara Belasova kontā.

Pirmā perioda laikā valmierieši, pateicoties Laura Alvja Stiprā, Aigara Belasova un Ričarda Eglīša raidījumiem, izvirzījās vadībā ar 3:0. Toties otrajā trešdaļā trīs vārtus guva viesi (Lauris Ābols (2) un Mārtiņš Rajeckis) atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 3:3. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 5:4 atradās "Pārgauja", bet "Valmiera" Arta Jansona personā realizēja skaitlisko vairākumu - 5:5. Stalbietim Laurim Ābolam bija iespēja realizēt soda metienu, bet viņam neizdevās pārspēt Valmieras komandas vārtsargu Agri Rogaini. Papildlaiks tika aizvadīts bez vārtu guvuma, bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās valmierieši, izšķirošo bullīti realizēja "Valmieras" spēlējošais treneris Aigars Belasovs - 6:5.

Svētdien, 17.decembrī FBK "Valmiera" viesojās pie "Bauskas", kur spēles otrajā periodā salauza mājinieku pretestību, ar 13:7 revanšējoties baušķeniekiem par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Rezultatīvākais starp valmieriešiem ar 4 (3+1) punktiem bija Gatis Liepiņš.

Valmierieši devās uz Bausku, lai revanšētos, bet Bauskas komanda gan nebija noskaņota tā vienkārši padoties - jau 2. minūtē rezultātu atklāja mājinieks Ģirts Laugalis (1:0). Tad trīs vārtus pēc kārtas iemeta valmierieši Aigars Belasovs, Gatis Liepiņš un Daniels Urbanovičs, izvirzot savu komandu vadībā ar 3:1. Pēc pirmā perioda viesiem tikai vienu vārtu pārsvars (3:2), bet 25. minūtē baušķenieks Toms Rozentāls atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 3:3. Līdz otrajam pārtraukumam "Valmiera" atguva vadību ar 5:3, bet pēdējā trešdaļā sameta laukuma saimnieku vārtos vēl astoņas bumbiņas, savos ielaižot tikai četras - 13:7.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Gatis Liepiņš, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa trim punktiem guva Mārtiņš Broks un Ivo Balodis, divus golus iemeta Lauris Alvis Stiprais, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Aigars Belasovs, Kristiāns Kalniņš, Artis Jansons un Daniels Urbanovičs. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vienu vārtu autoru Uģi Ritvaru Jirgensonu, pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ģirts Laugalis un Pēteris Zeltiņš, bet rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Toms Niedre. FBK "Valmiera" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar 29 punktiem ieņem 4. vietu.