Piektdien, 8.decembrī "SK Pārgauja" Stalbē uzņēma vienu no turnīra līderēm "Valmieru", ko pārspēja ar 7:4, sagādājot valmieriešiem otro zaudējumu pēc kārtas. Svētdien, 10.decembrī valmieriešu neveiksmes turpinājās – savā laukumā netika uzveikta “Rubene” (zaudējums ar 3:7).

o 1c12alou21k6d35d1ik9hd51eks1e

Spēli Stalbē veiksmīgāk sāka mājinieki, jo jau 2. minūtē Olafam Zvīnim padevās precīzs metiens, pēc kura valmieriešu vārtsargs Agris Rogainis varēja meklēt bumbiņu savu vārtu tīklā - 1:0. 8. minūti ražīgi aizvadīja valmierieši, gūstot divus vārtus pēc kārtas un izvirzoties vadībā ar 2:1 (pa golam iemeta Mārtiņš Broks un Artis Jansons). Pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā gan devās "Pārgaujas" spēlētāji, jo viņi bija atguvuši vadības grožus - 3:2. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu pārsvaru dubultoja (5:3). Lai arī pēdējā perioda sākumā "Valmiera" mājinieku handikapu spēja samazināt līdz minimumam (4:5), atlikušajā laikā vārtus guva tikai Stalbes spēlētāji, nodrošinot sev panākumu ar 7:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Lauris Ābols, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Par labāko starp valmieriešiem atzina vārtsargu Agri Rogaini, kurš atvairīja 20 no 27 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie viņa komandā ar divām piespēlēm katram bija Ivars Laktiņš un Arnijs Kuratņiks.

Svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā FBK "Valmiera" uzņēma Kocēnu "Rubeni". Kocēnieši spēja revanšēties valmieriešiem par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, svinot uzvaru ar 7:3.

"Rubenes" un "Valmieras" pirmajā tikšanās reizē, kas notika Kocēnos, uzvaru ar 5:4 svinēja valmierieši. Mača rezultātu 6. minūtē gan atklāja mājinieki Ričarda Eglīša personā (1:0), bet tad trīs golus pēc kārtas iemeta "Rubenes" florbolisti Matīss Mālnieks, Renārs Jēkabsons un Dāvis Zēmelis, vēl pirmajā periodā izvirzot savu komandu vadībā ar 3:1. Otrās trešdaļas laikā viesi vēl nedaudz palielināja savu pārsvaru (4:1). Pēdējā periodā Valmieras florbolisti guva divus vārtus, bet kocēnieši atbildēja ar trim goliem un varēja svinēt revanšu ar 7:3.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (1+2) punktiem bija Ritvars Bērziņš, bet 2 (1+1) punkti Reiņa Mirkša kontā. Labākā spēlētāja balvu saņēma "Rubenes" vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 26 no 29 pretinieku metieniem. Par labāko starp valmieriešiem atzina Lauri Alvi Stipro, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Ričards Eglītis. "Rubenei" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā jau 27 punkti un kāpiens uz 3. vietu, bet "Valmierai" joprojām 24 punkti, bet tagad jau ceturtā pozīcija.

Info: floorball.lv