Sestdien, 11.novembrī izbraukumā Cēsīs FBK "Valmiera" ar 8:3 piekāpās "Lekrings" florbolistiem, savukārt svētdien, 12.novembrī izbraukumā Ogrē ar 9:5 uzveica FK "Ogres Vilki" komandu. Pēc šīm spēlēm FBK "Valmiera" turnīra tabulā atrodas 3.vietā. 

o 1btkand5pgv815p71fh0gju12ha23

Cēsu "Lekrings" pirms mača pret "Valmieru" bija izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas, bet pēdējo zaudējumu piedzīvoja tieši pirms mēneša, kad viesojās pie valmieriešiem (1:2). Sestdien abu komandu duelī pirmajā periodā vārti palika neieņemti, bet rezultātu 23. minūtē atklāja cēsnieks Pauls Erenbots. Jau pēc pārdesmit sekundēm uz mājinieku vārtiem tika piespriests soda metiens, bet valmierietis Arnijs Kuratņiks to nerealizēja. Pēc otrās trešdaļas "Lekringam" jau bija vērā ņemams pārsvars - 3:0. Tikai 45. minūtē, kad cēsnieki jau atradās vadībā ar 4:0, savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī valmierieši, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās spēlējošais treneris Aigars Belasovs - 1:4. Lauzt spēles gaitu gan viesiem nebija pa spēkam - pēdējais periods tika aizvadīts ļoti rezultatīvā cīņā un jau piekto uzvaru pēc kārtas svinēja Cēsu "Lekrings" - 8:3.

FBK "Valmiera" florbolisti, kuri pagājušā mēneša vidū teicami startēja "EuroFloorball" kausa izcīņas turnīrā un tika līdz finālam, pēc tam piedzīvoja divus zaudējumus ELVI līgā, atzīstot gan lielvārdiešu, gan cēsnieku pārākumu. Svētdien valmierieši viesojās pie turnīra debitantes "Ogres Vilki", bet jau 5. minūtē pēc ogrēniešu Stefana Roberta Dimzas un Riharda Zvirgzdiņa vārtu guvumiem nonāca zaudētājos ar 0:2. Perioda vidū pa golam iemeta valmierieši Aigars Belasovs un Kristiāns Kalniņš (2:2), tomēr pirms pirmā pārtraukuma minimāls pārsvars (3:2) bija ogrēniešiem. Otrajā trešdaļā viesiem sīvā cīņā izdevās pārņemt vadības grožus (5:4), bet izšķirošo pārsvaru Valmieras komanda guva tikai pēdējā periodā - 9:5. Par labāko Valmieras komandā atzina Kristiānu Kalniņu, kurš šajā mačā guva savus pirmos vārtus Virslīgā. Rezultatīvākais ar četrām piespēlēm bija Ričards Eglītis, 3 (2+1) punkti Arnija Kuratņika kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ivo Balodis un Matīss Salmiņš.