Ar zaudējumu savā pilsētā notiekošo "EuroFloorball" kausa izcīņas turnīru sākusi FBK "Valmiera", kas otrdien, 17.oktobrī ļoti sīvā un fiziski asā mačā ar 4:6 atzina Krievijas spēcīgākās komandas "Nizhegorodets" pārākumu. Labākā spēlētāja balvu valmieriešu rindās saņēma aizsargs Ivo Balodis.

Baoldis Iff

Foto:IFF

Kā pēdējā no četrām otrdien Vidzemes Olimpiskajā centrā notikušajām spēlēm bija starp mājinieci "Valmieru" un Krievijas klubu "Nizhegorodets". Valmierieši, tieši tāpat kā iepriekšējā cīņā ulbrokieši, "nogulēja" mača sākumu, jo pretinieki jau savā pirmajā uzbrukumā guva vārtus - 25. sekundē pēc Mihaila Bukina metiena viesi izvirzījās vadībā ar 0:1. Arī valmierieši metās atspēlēties, tomēr viņiem neveicās tik labi kā Ulbrokas komandai pret ungāriem. Krievi pacietīgi gaidīja savu iespēju, ko arī izmantoja - 14. minūtē rezultāts kļuva 0:2. Otrās trešdaļas sākumā "Nizhegorodets" panāca jau 0:3. Tikai 27. minūtē beidzot varēja uzgavilēt arī "Valmieras" līdzjutēji - mājinieku nulli no rezultātu tablo ar precīzu metienu nodzēsa Mārtiņš Broks - 1:3. Divu vārtu deficīts valmieriešiem bija arī pirms pēdējā perioda - 2:4. Tajā "Valmierai" divas reizes izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (3:4 un 4:5), bet pretinieki vienmēr pamanījās gūt vēl vienus vārtus. Sesto bumbiņu viņi raidīja tobrīd jau tukšajos laukuma saimnieku vārtos, nodrošinot sev svarīgu uzvaru ar 6:4.

Labākā spēlētāja balvu komandā "Valmiera" saņēma aizsargs Ivo Balodis, kura kontā divas rezultatīvas piespēles. Viņa komandas biedrs Arnijs Kuratņiks sakrāja 2 (1+1) rezultativitātes punktus. Savu A apakšgrupas otro spēli valmierieši aizvadīs ceturtdien, 19. oktobrī, kad krustos nūjas ar Norvēģijas labāko klubu "Slevik". Spēles sākums plkst. 19.45.

Info:floorball.lv