Sestdien, 14.oktobrī divu kaimiņieņu un ELVI florbola līgas vīriešiem līderu duelī Kocēnos nūjas krustoja vietējā "Rubene" un FBK "Valmiera". Spraigā cīņā uzvaru ar 5:4 izcīnīja turnīra līderi valmierieši, kuru rindās ar diviem goliem izcēlās Mārtiņš Kājiņš.

Valm uzveic Rubeni

Netālās kaimiņienes "Rubene" un "Valmiera" nūjas krustoja Kocēnu sporta namā. Pirmajā periodā fiksēts tikai viens vārtu guvums - 3. minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja valmierietis Mārtiņš Broks (1:0). Otrās trešdaļas trešajā minūtē kocēnietis Ritvars Bērziņš atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr pirms pēdējā perioda vienu vārtu pārsvars atkal bija viesiem - 3:2. Pēdējā periodā Valmieras florbolisti divas reizes ieguva divu vārtu pārsvaru (4:2 un 5:3), bet "Rubene" divas reizes viesu handikapu samazināja līdz minimumam (3:4 un 4:5). Tikt tuvāk un iegūt kaut punktu Kocēnu komandai tomēr nebija pa spēkam, tāpēc uzvaru sīvā cīņā ar 5:4 svinēja FBK "Valmiera".

Par labāko starp uzvarētājiem atzina divu vārtu autoru Mārtiņu Kājiņu, viņa komandas biedra Arnija Kuratņika kontā 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Ritvars Bērziņš, kuram tā bija pirmā spēle pēc atgriešanās "Rubenes" sastāvā. Viņam un Ingaram Matisonam šajā mačā pa 2 (1+1) punktiem. "Valmierai" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir 18 punktu un pirmā vieta.