Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā, savā laukumā FBK "Valmiera" uzņēma Cēsu "Lekringu". Smagi nākušu uzvaru ar tikai vienu vārtu pārsvaru (2:1) guva valmierieši, kuri vēl vismaz nedēļu varēs gozēties turnīra tabulas augšgalā. "Valmieras" vārtsargs Agris Rogainis atvairīja 27 no 28 cēsnieku metieniem.

WhatsApp Image 2017 10 08 at 20.54.34

Foto: Raivo Sarelainens

 FBK "Valmiera", kas šosezon līdz šim bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, šovakar savā laukumā uzņēma titulēto Cēsu komandu "Lekrings", kas varēja palepoties ar tikai vienu uzvaru. Jau 7. minūtēs sākumā rezultātu ar precīzu metienu atklāja valmierietis Ričards Eglītis - 1:0. Pirmajā periodā rezultāts vairs nemainījās. 26. minūtē mājiniekiem radās iespēja izpildīt soda metienu, taču Arnijs Kuratņiks nespēja piemānīt cēsnieku vārtsargu Normundu Krūmiņu. Toties skaitlisko vairākumu "Valmiera" realizēja - golu iemeta Mārtiņš Broks (2:0). Kā izrādījās, tas bija valmieriešu pēdējais vārtu guvums šajā mačā, bet arī cēsnieki ar īpašu rezultativitāti neizcēlās. 55. minūtē soda metienu izpildīja "Lekringa" uzbrucējs Aleksandrs Abramovs, bet viņam neizdevās pārspēt valmieriešu vārtsargu Agri Rogaini. Skaitlisko vairākumu viesi tomēr realizēja - 55. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Lauris Zaicevs (1:2). Jau pēc piecām minūtēm izrādījās, ka Lauris otro spēli pēc kārtas guvis savas komandas goda vārtus - rezultāts vairs nemainījās un FBK "Valmiera" varēja svinēt smagi nākušu uzvaru ar 2:1.

Tagad komandai priekšā izbraukumu spēļu sērija, kas sāksies ar spēli pret Rubeni 14. oktobrī. Aicinām līdzjutējus doties uz Kocēnu sporta namu un atbalstīt komandu ceļā uz uzvaru!

FBK "Valmiera" - "Lekrings" 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Metienu attiecība:

22:27 (6:8, 8:7, 8:12)

Rezultatīvākie:

FBK "Valmiera" - Mārtiņš Broks 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0), Arnijs Kuratņiks 1 (0+1), Aigars Belasovs 1 (0+1).

"Lekrings" - Lauris Zaicevs 1 (1+0), Artis Savins 1 (0+1).