ELVI florbola līgas vīriešiem jaunās sezonas pārliecinošāko uzvaru guvuši FBK "Valmiera" florbolisti, kuri sestdien, 30.septembrī savā laukumā ar 13:2 sakāva Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Ar 6 (3+3) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Arnijs Kuratņiks.

FBK Uzvar Kuršus

FBK "Valmiera", kas pirms nedēļas Vidzemes Olimpiskajā centrā spēja sagādāt zaudējumu čempionei "Betsafe/Ulbroka", šovakar jau favorītes lomā turpat uzņēma Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Jau pašā mača sākumā laukuma saimnieki droši pārņēma iniciatīvu, ko nekautrējās pārvērst vārtu guvumos. 4. minūtē rezultātu atklāja Mārtiņš Broks (1:0), bet pēc pirmā perioda valmieriešiem bija jau triju vārtu pārsvars - 3:0. Spēles vidū rezultāts bija 5:0, tikai 33. minūtē beidzot arī liepājnieki tika pie sava pirmā gola, kad ar precīzu metienu izcēlās Mihails Kostusevs - 1:5. Uz lūzumu spēles gaitā "Kurši/Ekovalis" velti cerēja - pēc otrās trešdaļas "Valmiera" atradās vadībā ar 8:1, bet visā spēlē izcīnīja ļoti pārliecinošu panākumu ar 13:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Arnijs Kuratņiks, kurš ar 6 (3+3) punktiem bija arī rezultatīvākais. 5 (3+2) punkti viņa maiņas partnera Mārtiņa Broka kontā, 3 (1+2) punktus sakrāja Arvis Kārkliņš, bet ar diviem goliem izcēlās Gatis Liepiņš. Rezultatīvākais starp liepājniekiem ar 2 (1+1) punktiem bija Gints Siliņš, bet par labāko spēlētāju atzina Edgaru Freimani, kurš izcēlās ar vienu piespēli. Pēc šīs uzvaras FBK "Valmiera" ar četrās spēlēs gūtiem deviņiem punktiem pakāpās uz pirmo vietu turnīra tabulā.

                                                                                                                                                                                                                                                         Info:  floorball.lv