Svētdien, 24.septembrī ELVI florbola līgas spēlē vīriešiem FBK “Valmiera” ar  rezultātu 4:3 uzveica pašreizējos čempionus “Betsafe/Ulbroka”. Mājinieku labā uzvaras vārtus 58. minūtē iemeta Krišs Lužinskis.

 WhatsApp Image 2017 09 24 at 19.35.06

Spēles pirmo trešdaļu komandas aizvadīja līdzvērtīgā cīņā. Čempioni brīžiem lika iespringt Valmieras vārtsargam Agrim Rogainim, kurš šovakar bija uzdevumu augstumos un veiksmīgi nosargāja vārtus arī tad, kad valmierieši divas reizes pēc kārtas izpelnījās noraidījumus un spēlēja mazākumā. Mājinieki pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā, kad spēles 11.minūtē pēc Gata Liepiņa piespēles vārtus guva Matīss Salmiņš.

Otrās trešdaļas sākumā Valmieras komandas spēlētājs Ričards Eglītis izpelnās sodu. Ilgāku laiku spējot noturēt uzbrukumu Valmieras vārtu pusē, trešdaļas 15.minūtē “Betsafe/Ulbroka” izņem vārtsargu. Risks atmaksājas – čempioni gūst vārtus vairākumā un izlīdzina rezultātu, 1:1.

Spēles noslēdzošā trešdaļa sākas ar “Betsafe/Ulbroka” gūtajiem vārtiem Jura Gribusta izpildījumā (rezultāts 1:2), kam seko noraidījums un jau kārtējo reizi Valmieras komanda spēlē mazākumā. Atgriežoties pilnā sastāvā, ilgi nav jāgaida, līdz FBK “Valmiera” gūst 2.vārtus spēlē. Valmierieši izņem vārtsargu un arī mājiniekiem risks atmaksājas – Kuratņiks gūst komandai 3.vārtus un FBK “Valmiera” izvirzās vadībā. “Betsafe/Ulbroka” spēlētājs Kārlis Bulāns izlīdzina rezultātu, bet valmierieši nepaliek atbildi parādā un no Kuratņika piespēles vārtus gūst Krišs Lužinskis, spēles rezultāts 4:3. “Betsafe/Ulbroka” ir spiesti ņemt pārtraukumu, pēc kura izņem vārtsargu, tomēr šoreiz “Valmiera” noturas un svin uzvaru pār čempioniem ar 4:3.

Par labāko spēlētāju FBK “Valmiera” sastāvā tiek atzīts Matīss Salmiņš, savukārt “Betsafe/Ulbroka” – vārtsargs Emīls Ērglis.

FBK “Valmiera” nākamās mājas spēles:

30.septembris, 17:00 – “Kurši/Ekovalis”

6.oktobris, 20:00 – FK “Ogres Vilki”

8.oktobris, 17:00 – “Lekrings”.