Piektdien, 22.septembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā florbola kluba “Valmiera” virslīgas komanda ar rezultātu 4:6 piekāpās “Bauskas” komandai. Ar šo spēli valmieriešiem aizsākas gan mājas spēļu sezona, gan mājas spēļu cikls, jo savā laukumā tiks aizvadītas vēl 4 spēles pēc kārtas. Nākamā cīņa jau svētdien, 24.septembrī plkst.17:00 pret Latvijas čempioniem florbolā “Betsafe/Ulbroka”.

 WhatsApp Image 2017 09 22 at 22.19.21

Spēles pirmo trešdaļu veiksmīgāk iesāka “Bauska”, kas jau pirmajās spēles minūtēs guva vārtus. Turpmāko laiku spēle norisinājās pārsvarā viesu vārtu pusē, liekot Valmieras līdzjutējiem bieži smagi nopūsties, jo pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos un spēja atvairīt visus valmieriešu metienus.

Otrās trešdaļas sākumā Mārtiņš Broks izlīdzināja spēles rezultātu (1:1), tomēr “Bauska” nepalika atbildi parādā un gandrīz pēc minūtes guva savus 2.vārtus spēlē. Pēc Kuratņika piespēles Lužinskis izlīdzina spēles rezultātu (2:2), bet brīdi vēlāk Aigars Belasovs pievieno savai komandai 3.punktu. Uzreiz nākamajā izspēlē precīzs ir valmieriešu spēlētājs Gatis Liepiņš, rezultāts 4:2 FBK “Valmiera” labā. Bauskas komanda spiesti ņemt pārtraukumu, no kura atgriežas ļoti pārliecināti un ātrus vārtus gūst Romualds Paulovičs. Līdz trešdaļas izskaņai bumbiņa Valmieras vārtu tuvumā nonāk reti, tomēr arī mājinieki vārtus negūst un rezultāts trešdaļas izskaņā 4:3 FBK “Valmiera” labā.

Spēles noslēdzošo ceturtdaļu valmierieši sāk ar noraidījuma izpelnīšanos (Janēvičs noraidīts uz 2 minūtēm). To izmanto pretinieki un gūst vārtus, rezultāts 4:4. Trešdaļas vidū “Valmiera’’ izpelnās 2.noraidījumu (Kalniņs noraidīts uz 2 minūtēm) un, lai gan vārtsargs Kristiāns Ķīlis cīnās, vārtus nosargāt neizdodas un arī šoreiz viesi izmanto skaitlisko pārākumu (4:5). Septiņas minūtes pirms spēles beigām Arnijs Kuratņiks saņem noraidījumu uz 5 minūtēm, līdz ar to mājiniekiem jau 3.reizi jāspēlē mazākumā. Šoreiz “Bauskai” vārtus gūt neizdodas un divarpus minūtes pirms spēles beigām komandas atgriežas cīņā pilnos sastāvos. Spēles pēdējā minūtē “Valmiera” izņem vārtsargu, tomēr arī vairākumā vārtus gūt neizdodas un tukšos vārtus izmanto pretinieki, gūstot 6.vārtus un noslēdzot spēli ar rezultātu 4:6.

Par labākajiem spēlētājiem atzīti: “Bauskas” komandā Gints Velmunskis, FBK “Valmiera” – Gatis Liepiņš.

FBK “Valmiera” nākamās mājas spēles:

  1. 24.septembris, 17:00 – “Betsafe/Ulbroka”

30.septembris, 17:00 – “Kurši/Ekovalis”

6.oktobris, 20:00 – FK “Ogres Vilki”

8.oktobris, 17:00 – “Lekrings”.

Ieejas maksa spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā: 3 €,  skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām 2 €, bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.