Sestdien, 16.septembrī ar spēli izbraukumā pret „Ķekava” komandu FBK „Valmiera” uzsāks 2017./2018.gada sezonu „Elvi” florbola līgā vīriešiem. Pērn aizvadot labāko sezonu kluba pastāvēšanas vēsturē, komandai šosezon izvirzīts mērķis pārspēt iepriekšējo sniegumu un izcīnīt medaļas.

            o 1bc8in9v01a6p1udu1hqs1b91h0cd

FBK „Valmiera” prezidents Artis Jansons par jaunās sezonas mērķiem stāsta: „Katru sezonu komandas rezultāti ir progresējuši un strādājam, lai arī šajā sezonā izaugsme turpinātos. Komandā ir gan spēlētāji ar lielu virslīgas spēļu pieredzi, gan arī jauni un sevi pierādīt griboši puiši. Pateicoties Valmieras pilsētas un sponsoru atbalstam, komanda ir nodrošināta ar visu nepieciešamo, lai varētu iepriecināt valmieriešus ar labu sniegumu!”

2017./2018.gada sezonā „Elvi” florbola līgā vīriešiem sacentīsies 12 komandas un pirmā spēle tiks aizvadīta jau 15.septembrī, bet valmieriešiem cīņas šosezon sāksies dienu vēlāk, plkst. 19:00 ar spēli izbraukumā pret „Ķekavu”. Kā apgalvo FBK „Valmiera” treneris Aigars Belasovs, komanda ir apņēmības pilna sasniegt labākus rezultātus kā iepriekšējā sezonā.

„Treniņus sākām jūlijā un vasarā daudz vairāk vērības pievērsām fiziskajai sagatavotībai. Esam aizvadījuši divas nometnes (Saulkrastos un Vecpiebalgā) un piedalījušies divos turnīros - Latvian Open un Tallink Cup. Šie turnīri parādīja, pie kā līdz sezonas sākumam vēl ir īpaši jāpiestrādā. Kopumā ņemot, uzskatu, ka būsim labi sagatavojušies jaunajai sezonai,” stāsta Aigars Belasovs.

Starpsezonā FBK „Valmiera” ir pastiprinājusi sastāvu ar trim spēlētājiem – komandai pievienojies vārtsargs Kristiāns Ķīlis un divi uzbrucēji – cēsinieks Artis Jansons un Valkas florbola skolas audzēknis Arnijs Kuratņiks. No pērnās sezonas komandas sastāvā nebūs redzams viens no uzbrukuma līderiem - Ints Vilks, kurš pirmssezonas posmā ir guvis smagu traumu un izskatās, ka šī sezona viņam ir beigusies. Vieta gan tukša nepaliks, jo FBK „Valmiera” jaunie spēlētāji komandā ir iejutušies ļoti labi un ir apņēmības pilni sevi pierādīt, dodot pienesumu komandas kopējā sniegumā.

FBK „Valmiera” mājas spēļu sezona tiks atklāta nedēļu vēlāk, 22.septembrī, kad Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.20:00 valmierieši uzņems „Bauska” komandu. Ieejas biļešu cena florbola spēlēm šosezon būs 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām – 2 eiro.

Jaunās sezonas sākumā papildus regulārajam čempionātam FBK „Valmiera” komandai būs iespēja pārbaudīt savus spēkus starptautiskās sacensībās florbolā „EuroFloorball Cup 2017”, kas no 17.-21.oktobrim norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. „EuroFloorball Cup 2017” ietvaros par galveno balvu – 5000 Šveices frankiem - Valmierā sacentīsies vairāku Eiropas valstu čempionvienības florbolā. Turnīrā kopumā piedalīsies 12 komandas (6 sieviešu un 6 vīriešu), kas sacentīsies divās grupās. Pusfinālos cīnīsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvēji, bet finālā attiecīgi šo pusfinālu pāru uzvarētāji.