Valmiera

Par ELVI florbola līgas vīriešiem pirmo finālisti kļuvusi regulārā turnīra uzvarētāja "Triobet/Ulbroka", kas šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā pusfināla sērijas sestajā mačā jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 4:0, bet visā spēlē svinēja uzvaru ar 9:7. Visā sērijā ulbrokieši bija pārāki ar 4:2.

Šajā pusfināla sērijā, kas sākās Ulbrokas sporta kompleksā, pirmo uzvaru samērā pārliecinoši ar 6:2 izcīnīja Valmieras komanda. Jau nākamajā mačā, kas notika turpat Ulbrokā, laukuma saimnieki spēja revanšēties ar 5:3. Sērijas turpinājumā Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā vispirms spraigā cīņā tikai pašā pamatlaika izskaņā izšķirošo pārsvaru guva "Valmiera", kas bija pārāka ar 8:5, bet nākamajā mačā negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 6:0 svinēja "Triobet/Ulbroka", kopvērtējumā atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 2:2. Arī vakar Ulbrokas sporta kompleksā pie panākuma tika mājinieki, tikai šoreiz viņiem tas izdevās pagarinājumā, pateicoties Edžus Ceriņa uzvaras vārtiem - 7:6, sērijā - 3:2.

Šovakar sērija bija atgriezusies Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur pirmo periodu ārkārtīgi pārliecinoši aizvadīja "Triobet/Ulbroka", kas izvirzījās vadībā ar 4:0. Tikai 26.minūtē savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa FBK "Valmiera" - skaitliskā vairākuma realizāciju ar precīzu metienu noslēdza Gatis Liepiņš pēc Ivo Baloža piespēles(1:4). Triju vārtu deficīts laukuma saimniekiem bija arī pirms pēdējās trešdaļas - 3:6. Otro golu guva Aigars Belasovs pēc Ivo Baloža piespēles un trešo golu Valmierai guva Lauris Alvis Stiprais pēc Matīsa Salmiņa piespēles. Trešā perioda vidū viesi izvirzījās vadībā ar 9:4, bet uzreiz pēc tam valmierieši sāka mainīt savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Tādā veidā viņiem izdevās atspēlēt veselus trīs vārtus - 7:9 kurus guva Aigars Belasovs un Gatis Liepiņš, kurš guva divus golus pēc kārtas. Līdz pamatlaika beigām vēl bija atlikušas divas minūtes, taču "Triobet/Ulbrokas" aizsardzība "Valmieras" spiedienu izturēja un varēja svinēt uzvaru mačā ar 9:7, bet visā sērijā ar 4:2.

FBK "Valmiera" - "Triobet/Ulbroka" 7:9 (0:4, 3:2, 4:3), sērijā 2:4

FBK "Valmiera": Gatis Liepiņš 3 (3+0), Ivo Balodis 3 (0+3), Aigars Belasovs 2 (2+0), Lauris Stiprais 2 (1+1), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Ints Vilks 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1), Ričards Eglītis 1 (0+1).