BILDE

Šovakar, 1.aprīlī, FBK ‘’Valmiera’’ devās izbraukumā uz Ulbroku, kur cīnījās pret Triobet/Ulbroka piektajā pusfināla spēlē. Papildlaikā mājinieki gūst uzvaru ar 7:6.

Piekto pusfināla spēli iesāk mājinieki, kur FBK ‘’Valmiera’’ drīz vien panāk izlīdzinājumu uz 1:1 no Mārtiņa Broka puses. Pirmā perioda trīspadsmitajā minūtē Ulbrokas komanda gūst viena gola pārsvaru pār viesiem. Pieļaujot muļķīgu kļūdu un raidot bumbiņu savos vārtos, Triobet/Ulbroka gūs golu valmieriešiem beidzot pirmo periodu ar neizšķirtu (2:2). Otrā perioda piektajā minūtē Ričards Eglītis pēc Inta Vilka piespēles gūst rezultāta izlīdzinājumu uz 3:3. Visu atlikušo otro periodu valmieriešiem nākas palikt iedzinējos. Pēc mājinieku gūtajiem diviem goliem, valmierieši rezultātu starpību izlīdzina uz minimumu. Ceturto valmieriešu golu gūst Mārtiņš Kājiņš pēc Mārtiņa Broka piespēles. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesākas bez lielām izmaiņām, un tikai divpadsmitajā minūtē pretinieki gūst divu golu pārsvaru 6:4. 33 sekundes pirms pamatlaika beigām Ričards Eglītis samazina rezultāta starpību uz minimumu. 15 sekundes pirms spēles beigām Aigars Belasovs pēc Inta Vilka piespēles gūst rezultāta izlīdzinājumu uz 6:6. Papildlaikā uzvaru gūst mājinieki.

Nākamā spēle jau rīt, Vidzemes OC. Spēles sākums 17:00. Piedalies spēlē ar savu balsi, atbalsti savu komandu klātienē un palīdzi izcīnīt uzvaru! Ģērbjamies sarkanā. Faniem Ir iespēja iegādāties fanu kreklus, cena 10€, jautāt Sandis – 29479071.

"FBK "Valmiera"- Triobet/Ulbroka 6:7 ET (2:2, 2:3, 2:1,0:1 ), sērijā 2:1

FBK "Valmiera"- Ričards Eglītis 2 (2+0) ,Ints Vilks 2 (0+2), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Aigars Belasovs  1 (1+0).