RUB VAL 24

Šī vakara spēle bija beidzamā šīs sezonas spēle, kur FBK ‘’Valmiera’’ un Kocēnu ‘’Rubene’’ cinnijās par iespēju doties uz pusfinālu un cīnīties par medaļām. Pateicoties FBK ‘’Valmiera’’ faniem valmierieši saņēmās un guva tik augstu vietu, gan noslēdzot regulāro sezonu, gan play-off cīņā pret Kocēnu ‘’Rubene’’. Valmierieši guva uzvaru septītajā spēlē-6:3

Spēles trešajā minūtē Spēli iesāk Mārtiņš Broks pēc veiksmīgās Inta Vilka piespēles. Otro golu guva Mārtiņš Kajiņš pēc Mārtiņa Broka piespēles, bet trešo spēles golu valmieriešiem guva Mārtiņš Broks, kurš arī bija pirmās trešdaļas noslēdzošais gols. Pirmajā periodā valmierieši viesus atstāj iedzinējos noslēdzot spēles pirmās divdesmit minūtes ar rezultātu 3:0. Kocēniešu līderis Stepāns otrajā periodā samazina rezultāta starpību līdz minimumam-3:2, pēc kā arī seko rezultāta izlīdzinājums 3:3. Komandas nudien neliek vilties skatītājiem un Vidzemes OC ir lieliska atmosfēra un ir jūtams gan mājinieku fanu atbalsts, gan viesu. Spēles 35.minūtē Matīss Salmiņš pēc Ričarda Eglīša piespēles gūst viena punkta pārsvaru. 8 minūtes pirms spēles beigām Ints Vilks pēc Mārtiņa Broka piespēles gūst divu punktu pārsvaru. Spēles pēdējo golu guva  Ričards Eglītis un noslēdza valmieriešu uzvaru.

Tālāk FBK ‘’Valmiera’’ gaida cīņa ar ’’Triobet/Ulbroka’’, viss vel nav beidzies. Atbalstīsim savējos cīņā par medaļu.

FBK "Valmiera-" "Rubene" 6:3 (3:0, 1:2, 2:0)

FBK "Valmiera" rezultatīvākie-Mārtiņš Broks 4 (2+2), Ints Vilks3 (1+2), Ričards Eglītis 2 (1+1), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0).