VAL RUB 55

Trešo uzvaru pēc kārtas ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla sērijā guvusi Kocēnu "Rubene", kas šovakar savā laukumā FBK "Valmiera" florbolistus pārspēja ar 5:8, izvirzoties vadībā ar 3:1. Sērijas nākamā spēle, kas valmieriešiem var izrādīties šosezon pēdējā, notiks 10.martā Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur valmieriešiem būs nepieciešams liels atbalsts no faniem.

Spēles sākumu labāk iesāk Rubenes florbolisti, kuri otrajā minūtē izvirzās vadībā. Pirmā perioda divpadsmitajā minūtē pēc Ivo Baloža piespēles Ričards Eglītis izlīdzina rezultātu uz 1:1. Trešdaļas tupinājumā valmieriešiem spēle nesokas uz ko Rubene atbild ar trīs vārtiem pēc kārtas panākot 1:4. Pēc šiem trīs goliem FBK ‘’Valmiera’’ paņem 30 sekunžu pārtraukumu, kas ļauj valmieriešiem trešdaļas izskaņā atgūt vienus vārtus pateicoties Mārtiņam Brokam. Otrais periods valmieriešiem ir pagalam neveiksmīgs. Uz Rubenes 3 vārtiem valmierieši nespēj atbildēt un dodas pārtraukumā pie rezultāta 2:7. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesākas ar Ivo Baloža realizētu soda metienu. Spēlējot vairākumā FBK ‘’Valmiera’’ atgūst spēlē intrigu pēc diviem iemestiem vārtiem. Pirmos vārtus vairākumā guva Gatis Liepiņš, otrus Ints Vilks. Spēlei punktu pieliek kocēniešu pēdējais gols tukšos vārtos.

FBK "Valmiera" - "Rubene" 5:8 (2:4, 0:3, 3:1), sērijā 1:3

FBK "Valmiera" -Ivo Balodis 4 (1+3), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ints Vilks 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0).