VAL RUB2

Veiksmīgi ir noslēgusies pirmā play-off ceturtdaļu fināla mājas spēle FBK ‘’Valmiera’’ pret Kocēnu ‘’Rubene’’. Valmieriešu kontā ieripoja pirmā uzvara-7:3. Vidzemes Olimpiskā Centra tribīnes bija pilnas ar komandu atbalstītājiem un ceram, ka tā būs arī turpmākajās spēlēs.

Jau pirmās spēles sekundes tiek izmatotas lietderīgi un Valmieras komanda gūst pirmo golu, sešpadsmitajā spēles sekundē, no Ivo Baloža pēc Inta vilka piespēles. Tālāk seko otrais un arī trešais gols no valmieriešu puses kurus savai komandai guva Ričards Eglītis (Ints Vilks) un Matīss Salmiņš (Toms Gertners). Valmieras kvalitatīvā aizsardzība viesiem liedza gūt savai komandai golus pirmajos divos periodos. Otrajam periodam tuvojoties pusei, valmierieši veiksmīgi pārdzīvo mazākumu un notur aizsardzību. Spēles Aizvadītās četrdesmit minūtes ir veiksmīgas mājiniekiem, kuri nav pieļāvuši to, ka ‘’Rubene’’ gūst golus. Pēc pirmajiem diviem periodiem rezultāts ir 3:0 mājinieku labā.

Spēles trešās trešdaļas trešajā minūtē ‘’Rubene’’ gūst sev pirmo golu, kas iesāka šī vakara cīņu par pirmo uzvaru. Trešās trešdaļas vidū valmierieši atjauno trīs punktu pārsvaru, kuru guva Gatis Liepiņš pēc Aigara Belasova piespēles, kuram savukārt bumbiņu piespēlēja Mārtiņš Broks. Trešā perioda četrpadsmitajā minūtē ’’Rubene’’ komandai izdodas iegūt vel vienu golu savai komandai. Neilgi pēc Rubenes gola Ričards Eglītis gūst savu otro golu Valmieras komandai. Pēc’’ Rubene’’ komandas aizsardzības rupjās kļūdas Matīss Salmiņš gūst komandai sesto golu. Tuvojoties spēles izskaņai, viesi gūst trešo golu. Ričarda Eglīša hat-trick pierāda Rubenes komandai, kura komanda vēlas uzvarēt. bet Rubenei neizdevās atspēlēt četru punktu deficītu un spēle noslēdzās par labu mājiniekiem.

FBK “Valmiera’’ –‘’Rubene’’ 7: 3 (3:0,0:0,4:3)

FBK “Valmiera’’ rezultatīvākie- Ričards Eglītis 3 (3+0), Ints Vilks 3 (0+3),Matīss Salmiņš 2 (2+0), Mārtiņš Broks 2 (0+2), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Ivo Balodis 1 (1+0), Aigars Belasovs  1 (0+1), Toms Gertners  1 (0+1).