VAL RUB9

Piektdien, 24.februārī, Valmierā sāksies Elvi florbola līgas play-off starp Valmieras komandu un tās principiālajiem pretiniekiem Kocēnu “Rubene”. Otrā mājas spēle valmieriešiem notiks 26.februārī. FBK "Valmiera" un "Rubene" mājas spēļu zāles, Vidzemes Olimpiskais centrs un Kocēnu sporta nams, atrodas 4 km attālumā viena no otras, tādēļ savstarpējais sacensību gars starp šīm abām komandām ir jūtams un godam izpelnījies Valmieras derbija nosaukumu. līdz ar to uz visām spēlēm tiek gaidīts liels līdzjutēju atbalsts abām komandām.

Šogad abas komandas ir tikušās divas reizes. 17. Septembrī, ar sezonas atklāšanas spēli Kocēnos, uzvaru ar rezultātu 7:4 izcīnīja “Rubene” florbolisti. Beidzamā tikšanās reize notika Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur tika aizvadīta sezonas noslēdzošā spēle, kurā uzvaru ar rezultātu 6:3 svinēja Valmieras florbolisti.

FBK ‘’Valmiera’’ regulāro sezonu noslēdza ar ceturto vietu Elvi florbola līgas tabulā. Šajā sezonā tika gūtas 14 uzvaras un 8 zaudējumi. Salīdzinot ar pagājušo gadu, tas ir tikai par vienu uzvaru vairāk. Šī ir bijusi veiksmīgākā sezona valmieriešiem, jo nekad agrāk, komanda nav spējusi noslēgt regulāro sezonu top četriniekā. Valmierieši ar šo panākumu ir nodrošinājuši play-off ceturtdaļfinālu iesākt ar mājas priekšrocībām.