florbols latvian open 63

Svētdien, 20. novembrī "Elvi" florbola līgas pirmā apļa noslēdzošajā spēlē FBK "Valmiera" viesojās Stalbē, tiekoties ar vietējo SK "Pārgauja". Piekāpjoties pēcspēles metienos ar 4:5 valmierieši no Straupes pārveda vienu punktu.

Spēles pirmās piecas minūtes FBK "Valmiera" neizvērtās veiksmīgas, jo Gvido Lauga un Lauris Ābols ātri nostādīja valmieriešus iedzinējos ar 0:2. Spēles rezultāts nemainījās līdz pirmās trešdaļas pēdējām piecām minūtēm, kad divas reizes pēc Arvja Kārkliņa piespēlēm vārtus guva Krišs Lužinskis, izlīdzinot spēles rezultātu - 2:2.

Spēles otrās trešdaļas otrajā minūtē Matīss Salmiņš ar precīzu metienu pārspēja Renāru Arāju, pirmo reizi spēlē izvirzot vadībā FBK "Valmiera" florbolistus - 3:2. Perioda turpinājumā divas reizes nācās kapitulēt Agrim Rogainim un pēc diviem nospēlētiem periodiem valmierieši Stalbē atradās minimālos iedzinējos ar 3:4.

Noslēdzošajā trešdaļā FBK "Valmiera" aktīvi uzbruka pretinieku vārtiem un tas deva rezultātu perioda vidū, kad valmieriešu snaiperis Mārtiņš Broks raidīja bumbiņu vārtos, izlīdzinot rezultātu - 4:4. Līdz spēles pamatlaika noslēgumam rezultāts nemainījās.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva un uzvarētāja noskaidrošana bija jāatliek uz pēcspēles metieniem. Valmieriešiem pēcspēles metienu sērijā Renāru Arāju pārspēt neizdevās un "Pārgauja" izcīnīja uzvaru pateicoties Kristiāna Miezīša "bullītim". Līdz ar to FBK "Valmiera" no Stalbes pārveda vienu punktu, saglabājot sesto vietu turnīra tabulā.

FBK Valmiera - SK Pārgauja 4:5pm (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Lužinskis 2 (2+0), Kārkliņš 2 (0+2), Salmiņš 1 (1+0). Broks 1 (1+0), Liepiņš 1 (0+1), Eglītis 1 (0+1).

Latvijas florbola virslīgā līdz decembra vidum paredzēts pārtraukums, kurā norisināsies Pasaules čempionāts spēles Arēnā Rīga. FBK "Valmiera" nākamā spēle paredzēta 18. decembrī.