florbols latvian open Arvis

Sestdien, 19. novembrī "Elvi" florbola līgas izbraukuma spēlē FBK "Valmiera" ar rezultātu 12:3 izcīnīja graujošu uzvaru Bauskā. Ar trīs vārtiem valmieriešu rindās izcēlās Arvis Kārkliņš.

Jau no spēles sākuma FBK "Valmiera" dominēja uz laukuma. Mača otrajā minūtē Arvis Kārkliņš un Mārtiņš Broks katrs pa reizei raidīja bumbiņu Elvja Holsta vārtos, ātri panākot 2:0. Pēc nepilnām piecām minūtēm Ints Vilks guva valmieriešu trešos vārtus. Pirmās trešdaļas vidū "Bauska" divas reizes ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr valmierieši sekmīgi aizsargājās, neļaujot mājiniekiem gūt vārtus. Pirmā perioda otrajā pusē vēlreiz ar precīziem metieniem izcēlās Mārtiņš Broks un Arvis Kārkliņš, ļaujot FBK "Valmiera" periodu pārtraukumā doties ar komfortablu vadību - 5:0.

Spēles otrajā trešdaļā valmierieši negrasījās apstāties Jānim Plātem un Ivo Balodim palielinot vidzemnieku pārsvaru jau līdz 7:0. Agra Rogaiņa vārtus baušķenieki atslēdza mača 35. minūtē, kad īsā laikā divus vārtus guva "Bauskas" līderi Pēteris Zeltiņš un Toms Niedre. Pēdējais rezultatīvais metiens spēles otrajā periodā piederēja Gatim Liepiņam, kurs raidīja astoto bumbiņu Elvja Holsta vārtos, panākot 8:2.

Pirms trešās trešdaļas "Bauska" veica vārtsargu maiņu, bet Artis Barkovs nespēja samazināt valmieriešu rezultativitāti. Pirms trešdaļas vidus Matīss Salmiņš panāca 9:2. Vienus vārtus mājinieki atspēlēja, bet tad Arvis Kārkliņš ar komandas desmitajiem vārtiem noformēja sev hat-trick. Ar saviem otrajiem vārtiem izcēlās Ivo Balodis, bet punktu spēlei pielika Lauris Stiprais, panākot rezultātu 12:3.

FBK Valmiera - Bauska 12:3 (5:0, 3:2, 4:1)
Broks 4 (2+2), Kārkliņš 3 (3+0), Balodis 3 (2+1), Liepiņš 3 (1+2), Stiprais 2 (1+1), Salmiņš 2 (1+1), Lužinskis 2 (0+2), Vilks 1 (1+0), Plāte 1 (1+0), Belasovs 1 (0+1), Gertners 1 (0+1)

Līdz ar to FBK "Valmiera" ar 15 punktiem atrodas sestajā vietā virslīgas turnīra tabulā, par punktu atpaliekot no svētdienas pretinieces "Pārguja", kura svētdien ar 9:6 pieveica "Rockets". Rīgas komandai šobrīd ir 18 punkti. Līdz ar to svētdien uzvarot Stalbē, FBK "Valmiera" ir iespēja pacelties pat uz ceturto pozīciju turnīra tabulā.