13.11.2018 Jaunumi

Piektdienas vakarā dodamies uz Cēsīm - plkst.20:30 Cēsu sporta kompleksā krustosim nūjas ar ''Lekringu''!  Līdzjutēji, tiekamies tur! #ValmieraCīņā

Aleksejam Jakovļevam pirmie vārti virslīgā, Valmierai - uzvara pret Ogri

07.11.2018 Jaunumi

Sestdien, 3.novembrī pēc ilgāka pārtraukuma spēļu kalendārā FBK "Valmiera" savā laukumā uzņēma "Ogres vilkus".  "Ogres Vilki" mačā pret "Valmieru" savus vārtus neskartus spēja nosargāt trīs minūtes, bet tad 20 sekunžu laikā ielaida trīs golu – 0:3. Pa vārtiem guva Gatis Liepiņš, Arnijs Kuratņiks un Ints Vilks. Pirmā perioda vidū ar diviem rezultatīviem raidījumiem atbildēja ogrēnietis Heinrihs Siliņš, tomēr mača liktenis praktiski tika iz...

FBK Valmiera savā laukumā uzņems FK Ogres vilki

30.10.2018 Jaunumi

Sestdien, 3.novembrī plkst.18:00, pēc nelielas pauzes spēļu kalendārā, notiks ELVI florbola līgas spēle, kurā FBK Valmiera savā laukumā Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņems FK Ogres vilki komandu.  Ieejas maksa FBK “Valmiera” mājas spēlēs – 3 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām – 2 eiro. ...